ברק כהן משרד עו"ד

ברק כהן
העניין שלך, שלי

גבר מתאים עם משקפיים.

האתגר

כאשר ההימור גבוה ואתם עומדים בפני אתגר משפטי, אתם צריכים עורך דין שיעמוד איתן לצדכם לכל אורך האתגר המשפטי. 

מישהו מנוסה, שיבטיח את הזכויות שלכם ויהפוך כל אבן בדרך להשגת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. מישהו שרואה אתכם, מבין בדיוק את הצורך שלכם ויכול להוביל בשמכם את הדרך בדרך לפתרון מיטבי של האתגר המשפטי. 

עם ניסיון רחב של 16 שנה, הבנה מעמיקה בעולם המשפט ומיומנות משפטית גבוהה, יש לי את היכולת והכלים המקצועיים לתת לכם את המענה הטוב ביותר. 

נעים מאד, שמי ברק, אני עו"ד במקצועי ועיסוקי משנת 2006. 

אני בוגר תואר ראשון במשפטים וממשל, ובוגר תואר שני במשפט עסקי. 

בנוסף לניסיון המקצועי אני מוסמך גם כמגשר בתחום האזרחי, וכמגשר בתחום המשפחה. צברתי ניסיון מקצועי רב, בדיני המשפט האזרחי על גווניו השונים, בדיני המשפט המסחרי על גווניו השונים, ובדיני המקרקעין ונדל"ן על גווניהם השונים. 

המחויבות האישית שלי ללקוחות שלי היא מחויבות בלתי מעורערת! תמיד אשים את טובת הלקוחות שלי במקום הראשון. 

אני מחויב למתן מענה מקצועי, הוגן ובשקיפות מלאה, גם אם לא תאהבו לשמוע את התשובה… האמת תמיד לנגד עיני, וטובת הלקוח היא שמנחה אותי.

אני מביא לכל תיק ניסיון מקצועי רב, ידע ושליטה בניהול מו"מ, מסירות אישית ללא פשרות ומחויבות בלתי פוסקת להגן על הלקוחות שלי. אני מחויב לדיסקרטיות מלאה תוך הקפדה מלאה על חיסיון עורך דין לקוח ושמירת כל הסודות הכמוסים ביותר. 

אני מאמין שכל אדם המגיע למשרדי, מגיע מאחר והוא נמצא בסיטואציה שבה הוא זקוק לפתרון האתגר המשפטי שניצב מולו. בין אם מדובר על סיטואציה טובה, או לא טובה – אותו אדם זקוק לי ואני כאן עבורו. לכן אעשה כל שניתן על מנת להתאים את הפתרון המשפטי המיטבי התפור בדיוק למידותיו של אותו אדם. 

כל זאת מתוך הבנה שאותו אדם נמצא ברגע הקריטי הזה בחייו, שבו הוא זקוק לייעוץ, לייצוג, לליווי מקצועי ולמענה נכון.

השירות והטיפול בתיק שלכם מתבצע ישירות על ידי באופן אישי. באופן הזה הטיפול בתיק שלכם יהיה רציף, מעמיק, עקבי תוך ירידה לכל הפרטים, גדולים וקטנים כאחד.

בדרך לפתרון האתגר המשפטי הניצב בפניכם, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולתאם פגישת ייעוץ משפטי, ללא כל התחייבות מוקדמת. 

בדיוק בשביל זה אני כאן. 

עבורך ברגע האמת.

גבר מתאים עם משקפיים.