ברק כהן משרד עו"ד

תביעות ביטוח

רכב אדום עם טופס תביעת ביטוח.

אתם עומדים לרכוש פוליסת ביטוח כלשהי ? הפוליסה יכולה להיות פוליסה לביטוח הבית, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח אחריות מקצועית או כל פוליסת ביטוח אחרת. 

החשיבות של גילוי נאות מול חברת הביטוח

בעת רכישת הפוליסה חובה עליכם לגלות גילוי נאות לחברת הביטוח על כל דבר ודבר שאתם נשאלים. אם נשאלתם שאלה רפואית, תענו את התשובה הנכונה והמדויקת. אם תענו תשובה לא נכונה, ותצטרכו להפעיל את הביטוח חברת הביטוח תסיר כל אחריות. לכן חשוב ביותר להקפיד על גילוי נאות מול חברת הביטוח ולא להסתיר דבר. 

מה עושים אם קורה מקרה ביטוח

רכשתם את הפוליסה והמשכתם הלאה בחייכם בידיעה שאתם מכוסים. 

יום אחד מתרחש אירוע כלשהו, ואתם נדרשים להפעיל את הפוליסה. כאשר אתם פונים לחברת הביטוח היא מתנערת מכם מסיבה כלשהי והסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות. בין אם היעדר גילוי נאות, היעדר כיסוי לרכיב הספציפי, היעדר אחריות או כל סיבה אחרת. 

אתם פונים שוב ושוב ונדחים. 

אתם פונים באמצעות סוכן הביטוח פעם נוספת ושוב נדחים. חברת הביטוח עומדת בסירובה והחליטה שלא לשלם לכם את הפוליסה. 

איך אני יכול לעזור לכם

במקרה כזה מומלץ לכם לפנות לעורך דין שעוסק בתחום, ויודע כיצד לפעול מול חברת הביטוח ולמצות את הזכויות שלכם. כאן בדיוק אני יכול לעזור לכם, ולפעול מול חברת הביטוח, ובמידת הצורך להגיש תביעה לבית המשפט. 

אל תאמרו נואש ! 

ישנם מקרים רבים בהם חברת הביטוח דחתה מבוטח, ולאחר התערבות משפטית מדויקת, חברת הביטוח שינתה את עמדתה. בין אם במו"מ טרום תביעה, ובין אם במסגרת הגשת תביעה לבית המשפט. 

בהבנה נכונה של המקרה, קריאה נכונה של הפוליסה, בהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר (וכן, גם האותיות הקטנות בחוזה הביטוח), אבחן מה הדרך הנכונה ביותר לסייע ולתת לכם את המענה הטוב ביותר. 

פנייה לעורך דין מנוסה, יכולה לסייע רבות במיצוי הזכויות והגשת תביעה. 

תשאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

אייקון אזניות

צרו קשר עם

עו"ד ברק כהן

אייקון בקנה מידה דיני בעיגול חום.

תחומי התמחות

אני כאן. עבורכם !

מאמרים אחרונים בנושא נזיקין וביטוח